UNI jest autorską spółką architektoniczną, utworzoną w 2003 roku. Ma status spółki z o.o. i jest zarejestrowana w KRS XIII oddział w Warszawie.

Zajmujemy się projektowaniem domów jedno i wielorodzinnych , rezydencji, osiedli, apartamentowców, hoteli, biurowców, budynków przemysłowych, obiektów sportowych i kultury. Lubimy trudne, niebanalne, nietypowe wyzwania, starając się dopasować projekt do oczekiwań klienta, terenu i otoczenia, stosując nowe technologie i nowoczesne materiały.

Mamy w ofercie także własne, nowatorskie rozwiązania dla taniego budownictwa, które nie musi wiązać się z obniżeniem standardów estetycznych i użytkowych, a pozwala na szybką realizację. W trosce o środowisko stosujemy technologie energooszczędne i ekologiczne.

UNI ma siedzibę w Warszawie, nasze projekty były jednak realizowane na terenie całej Polski, ze szczególnym uwzględnieniem regionu Mazowsza i Polski północnej.

Mamy duże doświadczenie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując stylistykę i rozwiązania funkcjonalne do jego potrzeb. Posiadamy ofertę projektów gotowych. Interesują nas także zadania unikalne jak modernizacja obiektów historycznych i przebudowy.

Nasze projekty cechuje fachowe przygotowanie techniczne, zgodność z prawem budowlanym, wysoki standard i uwzględnianie wymogów nowoczesnego budownictwa.

Mamy dynamiczny zespół architektów i artystów plastyków, przygotowany na każde zadanie.

Stosujemy przejrzyste metody obliczania kosztów projektu.